Wesela

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym dniem dla Państwa młodych jest ślub połączony nawet z najmniejszym przyjęciem weselnym. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy doskonale przygotowany scenariusz weselny dostosowany do każdego przyjęcia.

W ofercie DJ posiadamy samych profesjonalistów, którzy specjalizują się nie tylko doskonale przygotowanym prezentowaniu muzyki tanecznej, ale również techniki wodzirejskie, dzięki którym przy stolikach będzie można jedynie usiąść na moment, aby nawodnić swój organizm przed kolejnymi zabawami.

Indywidualnie skrojony setup DJski zawsze dostosowujemy do charakteru imprezy. Nie straszne nam style boho, rustykalne, glamur i wiele innych.

Podczas doboru zabaw weselnych dbamy, aby angażować jak najwięcej gości weselnych. Wśród najlepiej ocenianych zaliczyć możemy m.in. familiadę, milionerów i wiele układów tanecznych o charakterze zumby i nie tylko.

Organizowana przez nas taneczna podróż dookoła świata porywa wszystkich uczestników każdego przyjęcia w wyprawę pełną przygód z ogromną dawką poczucia humoru.

Zachęcamy do kontaktu.